• Inofolic v 1. Trimestri

    , Autor: Allie145

    Dobrý deň, mala som problémy s progesteronom a pan doktor mi predpisal na 3 mesiace duphaston. Ked som ho douzivala na druhy mesiac som otehotnela, teraz som len v 4 týždni. Asi mesiac uzivam inofolic combi kedze som mala podozrenie na pcos (nepotvrdilo sa len ten nizky progesteron). Mozem uzivat inofolic aj pocas 1. trimestra? Ziadne ine lieky neberiem iba 75 mg l-thyroxinu na stitnu zlazu. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, kyselinu listovú sa odporúča užívať aj počas prvých troch mesiacov tehotenstva. Spomínaný výživový doplnok obsahuje niekoľko vitamínov, vrátane kyseliny listovej. Môžete pokračovať v užívaní spomínaného preparátu.