• Opakovane potraty

    , Autor: LucyLiu2020

    Dobrý deň, pred pár dňami ste odpovedali na jednu otázku ohľadom toho že k potratu môže dôjsť, lebo pár je schopný splodiť a donosiť len jedno pohlavie dieťaťa a druhé sa stále potratí. Je možno takúto situáciu vyriešiť alebo dá sa to liečiť? Ďakujem

    Dobrý deň, toto je otázka na genetika, či imunológa. Prirodzeným spôsobom veľmi neviete ovplyvniť pohlavie plodu. Existuje viacero typov porúch, ktoré sa dajú zistiť genetickými vyšetreniami.