• Clostilbegyt, ovitrelle, duphaston

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať mam PCO, snažíme sa už rok, prve dieťa bez problémov, dr. mi nasadil na 3DC Clostilbegyt, následně som mala prísť na 13. DC na injekciu ovitrelle, len na injekciu, žiadne sledovanie folikulu, a potom na 16dc dacat brat duphaston, je to tak spravne, že to nebolo odsledovane, ci su tam nejake folikuly?

    Dobrý deň, pri snažení sa otehotnieť je dôležité mať nechránený pohlavný styk 2 - 3 krát týždenne. Nepoznám výsledky hormonálneho profilu, ani na základe čoho Vám bolo diagnostikované PCO a či sa jedná o PCO alebo PCOS. Folikulometria nie vždy má zmysel. Ak však naďalej budete mať problémy s otehotnením, vhodné bude pouvažovať o návšteve centra asistovanej reprodukcie. Príčin sekundárnej sterility môže byť viac. Takto Vám viac neviem povedať.