• Hlien

    , Autor: Hanik Kov

    Dobry den pan doktor
    Mala by som otazku
    Ak som spozorovala dnes taky natahovaci priesvitny hlien ( bez zapachu atd atd) a som v 11DC to znamena ovulaciu na zaciatku ( ze uz sme sa mali snazit pred tymto hlienom ) alebo mam ovulaciu a mame sa snazit teraz ? Lebo stale neviem co ten hlienik je ci zaciatok ovu alebo uz po ovulacii
    Dakujem

    Dobrý deň, ak sa snažíte otehotnieť, nesústreďuje sa iba na obdobie ovulácie. Odporúčam pravidelný nechránený pohlavný styk aj 3-4 krát týždenne. Takže sa môžete začať snažiť.