• Po kyrete

    , Autor: nathali1987

    Dobrý deň,
    13.9.2919 som mala robený kyret bábätku prestalo bit srdiečko v 10tt. Po kyrete som nemala vôbec menštruaciu až keď mi môj dr.dal 3 injekcie sa mi spustila ms. Ta zacala 24.11.2019 no čo ma prekvapilo bolo že nebola to klasická menstruacia ale skôr silnejšie špinenie ale hnedej farby ktoré po 4dnoch uplne skončilo.Menštruacne bolesti som mala veľké za to ale samotná menstruacia ak sa to dá nazvať menstruaciou bola veľmi slabá. Môžem aj po tak slabej ms očakávať ovulaciu??či je to skôr nemožné keď ms nebola taká intenzivna.Neviem či merať bazalnu teplotu a robiť ovu testy či to vôbec ma zmysel.Ďakujem

    Dobrý deň, menštruačný a ovulačný cyklus, sú dva samostatné, hormónmi riadené cykly, ktoré na seba síce naväzujú, ale fungujú samostatne. Intenzita menštruačného špinenia nepovie nič o tom, či cyklus bude alebo nebude anovulačný. To Vám vie povedať Váš obvodný gynekológ vrámci USG vyšetrenia, kde sa môže sledovať dominantý folikul a jeho progres.