• nepravidelna menstruacia

    , Autor: fondi

    Dobry den prajem,
    chcem sa prosim spytat, mam velmi dlhe cykly cca 40-50 dni, pricom sa mi velmi tazko urcuje ovulacia. Zacala som pred mesiacom uzivat vyzivovy doplnok pink fertil, plus cajovu zmes na upravu cyklu. Myslite si ze tato kombinacia moze pomoct? Alebo otehotnenie bude trvat velmi dlho a treba radsej navstivit gynekologa? Snazime sa o babatko zatial pol roka.
    Dakujem za radu

    Dobrý deň, z voľnopredajnými doplnkami výživy nemusíte v snahe o otehotnenie uspieť. Niekedy to inak, ako hormonálne neide. Navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení stanoví ďalší postup, eventuálne nasadí liečbu.