• Clomid

    , Autor: niccole

    Dobrý deň chcela by som sa ešte opýtať, nasla.som na internete liek clomid že nie je viazaný na lekársky predpis, keďže už tretí cyklus od potratu mám anovulacny,podľa testov a bazalnej teploty. Chcem sa opýtať keď ho začnem užívať či je potom potrebné pichnúť aj pregnyl?
    Ďakujem.

    Dobrý deň, sama si lieky neordinujte. U nás je používaný Clostilbegyt. Navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vám vie na základe hormonáleho profilu nasadiť potrebnú liečbu. Áno, zvykne sa aplikovať po užívaní Clostilbegytu Pregnyl za účelom prasknutia folikulu. To má ale v réžii obvodný gynekológ.