• inofolic a alchemilkovy caj

    Dobry den, s priatelom sa snazime o babetko..Ja uzivam uz par mesiacov Inofolic 1xdenne a chcela by som zacat pit aj alchemilkovy caj...Ako by som to mala uzivat,lebo niekde som citala, ze ked chcem otehotniet mala by som uzivat inofolic 2xdenne a ten caj ako casto?Priatel bol na spergiograme/vysledok oligoastenozoospermia/.Myslite,ze mame sancu na prirodzene pocatie?Dakujem za odpoved..prijemne Vianocne sviatky

    Dobrý deň,
    pri zníženom počte spermií je samozrejme možnosť spontánnej koncepcie redukovaná, avšak nie nemožná,
    ak sa snažíte o otehotenie už dlhšiu dobu bez úspechu, je na zváženie nasštíviť niektoré z centier aasis.reprodukcie,
    doplniť vyšetrenia(ak ste neabsolovala) a absolovať konzultáciu
    Inofolic užívať môžte, čaj tiežä2-3x denne), avšak táto doplnková terapia nemusí byť plne účinná, treba s tým počítať
    je na mieste zvážiť odobornejšie poradenstvo i pomoc ak by ste boli neúspešní
    veĺa síl , energie a držím palce
    s pozdravom