• otehotnenie

    Dobry den.Chcem sa spytat uzivala som 7 rokov HAK Novynette.V juni som ju vysadila lebo chceme mat babatko s manzelom,len sa nam vobec nedari.bola som aj u doktora vysledky mam v poriadku ze som zdrava,nic mi nieje.zacala som uzivat aj Femibion 800 to som sa docitala na nete ze je to dobre uzivat este pred otehotnenim.co by nam mohlo branit k pocatiu?dakujem

    Dobrý deň,
    ak máte menštruáciu , ovulujete , lekár vám robil folikulometriu i hormonálny profil a všetko je v poriadku a snažíte sa o teh. , kt. je zatiaľ neúspešné, je na mieste zvážiť priechodnosť vaječníkov a tiež zdrav. stav partnera.
    Vitamínové podporné preparáty užívať môžte, i dopĺnky typu Inofolic a pod...tiež dop.konzuláticu s vaším leárom, prípadne v centre pre asistovanú reprodukciu
    s pozdravom