• gs mimistar

    Dobry deň, mám 27 rokov a s partnerom by sme chceli bábätko. Začali sme to riešiť asi pred pol rokom no zatiaľ sa nepodarilo. Antikoncepciu neberiem už 2 roky na prehliadke som bola a vraj je všetko v poriadku. Mávam aj strašné bolesti pri menštruácii, byva mi na odpadnutie a tabletky si musím dať aj 2 Nasla som na internete prípravok gs mimistar a chcela by som sa spýtať či je ho dobre užívať a či by mi pomohol.Dakujem

    Dobrý deň, ako prekoncepčná podpora je produkt vhodný , sú i iné varianty
    užívanie je však len záležitosť podporná, neznamená to, že po 3 mesačnej kúre automaticky otehotniete,
    je vdhoné tiež lekárom skontrolovať folikulometriu, či ovulujete správnym spôsobom a pdobne, tiež prípadne hormonálny profil...
    ak by sa otehotennie nedarilo, ďalší managemenst vám doporučí lekár
    s pozdravom