• nedostatocnost zlteho telieska, inofolic

    Dobry den. Mam za sebou vcasny potrat. Lekar odhaduje, ze mam problem zvany nedostatocnost zlteho telieska. Kedze moja menstruacia je obycajne cca 5-dnova, nasleduje pauza 1-2dni a potom sa s riadnou intenzitou zasa spusti obvykle na dalsie 2 dni.
    Mam uzivat duphaston 1tabl od 16 do 25 dna cyklu (cyklus mam 27-28 dnovy).
    Zaujimalo by ma ci by mohlo byt osozne uzivat INOFOLIC, ci ma tento produkt vplyv aj na cinnost zlteho telieska.
    dakujem, prajem krasny den ;- )

    Dobrý deň
    užívať ho môžte, je vhodný pri snahe o otehotnenie
    preparát má vplyv na vaječníky a podobne a tiež hormonálne hladiny napr. LH, ,
    pri insuficiencii žltého telieska ho môžte skúsiť užívať, avšak nie ako kauzálnu liečbu, len ako doplnok
    s pozdravom