• Omylom zabudnuté užitie Clostilbegytu

    , Autor: roxy

    Dobry vecer,
    poprosim o radu moj gynekolog mi predpisal duphaston 15.-24. 2x1 a clostilbegyt tiez 2x1 5.-9. den cyklu Mam otazku nasadila som si piaty den cyklu clostilbegyt rano ale vecer som si ho zabudla dat.Pokracovala som dalsie dni rano a vecer pravidelne a dnes je deviaty den a ostala mi ta jedna vynechana tabletka. Mam si ju zobrat na siesty den rano,alebo tu omylom vynechanu tabletku nebrat??? dakujem za odpoved.
    Neviem sa dovolat svojmu dokt.lebo ma dovolenku a potrebujem to urgent vediet.

    Dobrý deň,
    vynechanú tabletku užite.
    Ak nabudúce nebudete vedieť doporučujem vám prečítať si príbalový leták, každý liek ho obsahuje.
    S pozdravom