• Antidepresíva

    Dobrý deň,
    chcela by som sa spýtať, s manželom sa pokúšame o druhé dieťatko.Manžel však 1. týždeň berie Xanax a Stimuloton (antidepresíva).Ak by som otehotnela, može to mať nejaké účinky,následky na dieťatko, alebo jeho vývoj?

    Dobrý deň,
    ak otehotniete, tak lieky, ktoré užíva váš manžel nebudú mať žiadny vplyv na vaše dieťatko.