• Nízke HCG

    Dobrý deň,
    Pani doktrorka,chcela by som sa Vás spýtať,som 14 deň po KET,menštruláciu som nedostala,cítim sa unavená,cítim napätie v prsníkoch,ked som si robila tehotenský test tak som mala druhú čiarku slabšiu a ked mi brali krv,povedali mi,že HCG je iba 32,a,že mám prísť v pondelok na další dober.
    Viete mi prosím povedať,ako to vdíte vy?,za odpoveď vopred dakujem.

    Dobrý deň,
    možnosti sú v podstate dve, buď hCG stúpne a všetko bude v poriadku a vaše embryá sa po rozmrazení uchytili troška neskôr alebo ide o tzv chemickú graviditu a tehotenstvo bohužial nebude pokračovať. Priznaky ako napätie v prsníkoch sú dobrým znakom. Držim palce!