• som alebo nie som tehotna

    dobry den.v decembri mi dr zistil ze mam male vajicka aj pocas ovu.preto kazdy mesiac na 12den od zaiatku menstruacie chodim na folikulometriu.a stale to iste nedostatocny priemer vajicok 8mm.posledna menstruaia bola 31 januara.9februara som zacala uzivat inofolik.11februara som bola opat na folikulometrii opat 8mm.ovulaia mi podla gragu BT vychadza 17 18 19.v tedy som mala aj poh.styk.a po 6dnoch mi vyskocila na 36,8°C.4marca somsi rano robila tehu test.vysli dve ciarocky ale bola este slaba.tak som isla k dr.nechapala som ten mi hned len podla oci povedal ze som tehu.to iste mi povedal ked som cakala prve.robil mi aj on test ties slaba iarocka.na sone bola vidiet len zvacsena sliznica.tak mi zobral krv a o par dni mam prist.nasadil mi hned utrogestan 3krst denne a kyselinu lisovu.8marca som tam isla a bola som v soku ked mi povedal ze krv prisla negativna.robil mi opat sono a to iste zvacsena sliznica.tak mi povedal ze tehu nie som kedze mi krv prisla negativna.kazal mi utrogestan vysadit a ze do dvoch dni mi pride menstuacia.len ja som si po ceste domov kupila tehu tes neviem mala som nutkanie nech si ten test este spravim.a vysli mi ties dve ciarky ale uz bola ovela silnejsia ako toho 4ho.tak som si ten utrogestan pre istotu este nevysadila.chodim casto mocit a mala som bolestive prsia no len teraz mi to preslo do bradaviem mam ich citlivejsie.na prsiach som spozorovala ruzovkaste flaky.a na rukach take cervene flaky.podla mojho vypoctu som toho 4marca mohla byt ale cca8dni tehu.takze dlhksie ako dva tyzdne nie.a tak mi to sedi aj podla grafu.teraz neviem co mam spravit ci mam ozaj ten utrogestan vysadit ci som alebo nie som tehu.dakujem

    Dobrý deň,
    tehotenské tesy nie sú vždy presné, výpovednú hodnotu má vyšetrenie z krvi, ak je hCG negatívne nehotná určite nie ste. Preto si myslím, že Utrogestan môžete kľudne vysadiť.