• DOBRY DEN

    , Autor: anglican-ke

    Dobry den ,mam 21 rokov chcela bi som sa spytat mala som us dva potraty ,v roku 2012 v maji a hned v juli po potrate som us vyse 6 mesiacov nebola som na ziadnich vysetreniach .Velmi tuzime s manzelom po dietatku nakolko sa snazime od januara bohu zial neuspesne nedari sa nam neviem ci vlastne mozem bit niekdy este tehotna preto bi som potrebovala radu co ma robit .........

    Dobrý deň,
    na to aby sa dalo adekvátne k vášmu problému vyjadriť by som vás potrebovala dôkladne vyšetriť. Po dvoch potratoch je plne indikované hematologické vyšetrenie, imunologické a genetické. Otazkou je, v ktorom týždni došlo k potratu, či bola následne realizovaná revízia dutiny maternice, ako ďalej prebiehal váš menštruačný cyklus a nespočetné množstvo ďalších otázok a odpovedí. Nemyslím, že by ste už nemohli otehotnieť, bolo by ale vhodné urobiť kompletné dovyšetrovanie stavu.