• nic

    dobry den tak teda nemam ziadnu otazku len vam pisem ako som dopadla.takze tento mesiac nam to nevyslo hoc som mala pocit ze ano tak na moje poducovanie som dnes dostala menzes ako hodinky.:(som s toho poriadne sklamana ale co uz zivot ide dalej a snad sa to podari nabuduce .

    Dobrý deň,
    nebuďte smutná, viem, že je to pre vás sklamanie ale keď nevyšlo teraz, výjde nabudúce.