• Dusana

    , Autor: Dusankapatrik

    Dobry vecer prajem prepacte ze vas takto neskoro otravujem ale mala by som na vas prozbu pan doktor som tehotna 16 tyzne tehotna a bojim sa ze ket budem v 19 tyzdny take zase budem mat potrat co by som mala podla vas urobit keby som chcela moje dieta zachranit dakujem za pochopenie .

    Dobrý deň, aj keď chápem Vaše obavy, ak sú výsledky všetkých vyšetrení v norme, nálezy sú primerané, nevidím dôvod na obavy. Keďže však nepoznám príčinu predchádzajúcich potratov, ani nálezy doteraz realizovaných vyšetrení, neviem sa Vám takto bližšie objektívne vyjadriť. Postupujte podľa odporúčaní vyšetrujúcich lekárov, ktorých v prípade ťažkostí alebo nejasností kontaktujte, prípadne navštívte.