• Rizikove tehotenstvo

    , Autor: Patricia92934

    Dobry den.Chcem sa opytat ked som dvanastom tyzdni mozem pit sumive tablety magnezium.vymeni listok k internistovi mi dala vcera gynekologicka.lekarskej sprave mam napisane telesne setrenie je to myslene tak ze ziadne tazske veci dvihat.co sa tyka tlaku mohla som podedit ked moji rodicia maju problemy s tlakom.alebo to mohlo byt preto vyssi tlak ze som pila ranajkovu kavu.dakujem pekne.

    Dobrý deň, áno, môžete piť šumivé magnéziové tabletky. Pod telesným šetrením sa myslí nepremáhať sa. V 12. týždni tehotenstva sa o preeklampsiu nejedná, takže ak mávate vyššie hodnoty tlaku krvi, je to pravdepodobne počínajúci vysoký krvný tlak, ktorý bude potrebné liečiť. Nepoznám však žiadne bližšie informácie, výsledky, vyšetrení, ani nálezy, preto sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Postupujte podľa odporúčaní vyšetrujúcich lekárov.