• Masáž

    , Autor: PrimaT

    Dobrý večer,
    chcela by som sa opýtať, že po akom čase je možné ísť na masáž chrbta po sekcii? Ak bola sekcia pred 4 týždňami už sa môže ?
    ďakujem

    Dobrý deň, vo všeobecnosti sa odporúča relaxačné procedúry realizovať po skončení šestonedelia, čo je 6 až 8 týždňov od pôrodu. Ak však nemáte žiadne ťažkosti, nemusíte čakať až na koniec šestonedelia.