• Skrátený krcok

    , Autor: NBi

    Dobrý deň, v 36tt 6 som bola v poradni. Krcok skrátený na 2 CM, sakrálne, zatvorený. Je to v poriadku, či je to veľmi krátke? Mám indikáciu na sekciu o 2 týždne a bojím sa predčasného pôrodu. Dieťa má už teraz 3 566 gr. Vraj to zodpovedá 39+5. Ďakujem

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, podľa opisu je krčok uzatvorený a nevyzerá to na predčasný pôrod. Postupujte podľa odporúčaní vyšetrujúcich lekárov.