• Hrozí predčasný pôrod?

    , Autor: JanaS95

    Dobrý deň. Momentálne som 33+2tt, druhorodicka. Bola som hospitalizovana pre hroziaci predčasný pôrod (infuzie magnezia a progesteron cipky, tie aj nadalej užívam doma + 3×2tablety magnezia). V prepúšťacej správe stojí, že hrdlo 2 cm, prechodné pre prst, na vchod nalieha hlavička plodu vo vaku blan. Je pri takejto diagnóze potrebny kludovy rezim? Doteraz na každej poradni s krckom problem nebol, až na tej poslednej, z ktorej ma doktor poslal na príjem do nemocnice. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, áno, za týchto okolností je vhodnejšie dodržiavať kľudový režim. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.