• Prerušenie tehotenstva

    , Autor: Hanka21

    Dobrý, som po umelom prerušení tehotenstva už 3 týždeň,
    Je to v poriadku keď mám taký tuhši vodnasty bez zápachu vytok? A mierne bolesti pod bruškom?
    Mám aj cystu na ľavom vaječníku ale ta je malinka,Dr mi povedal že počas prvej menštruácie by mala vymiznut..
    Nuž ale mám take zle tušenie ze kvôli tej cyste ani prvá menštruácia vôbec nepríde piatok bude už 4 týždeň od zákroku a menštruácia nikde. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, prvá menštruácia by sa mala dostaviť do 4. až 6. týždňov po výkone. Pošva aj za normálnych okolností produkuje sekrét. Výtok môže byť normálnou súčasťou. Skúsiť si môžete realizovať vaginálny výplach Cloginom alebo Rosalginom a aplikovať si vaginálne probiotiká. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.