• Pobolievanie brucha po pôrode

    , Autor: Simi18tt

    Dobrý deň, som 8 týždňov po pôrode (klasický pôrod+šitie) a mávam bolesti v oblasti brucha(v bruchu) podobne ako svalovici. Keď sa viac namáham tak potom mi to začne. Hnevá má to, lebo sa mi neda bábätko dlho mať na rukách keď to potrebujem. Čo za tým môže byť? U gynekológa som ešte nebola lebo ma objednal až o 3 týždne (nieje to moc neskoro?). Ďakujem a prajem pekný deň.

    Dobrý deň, takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť, ale nemusí sa jednať o nič vážne. Je celkom možné, že reálne aj svalovku máte. Odsledujte si to. Kontroly po pôrode sa väčšinou realizujú 6 - 8 týždňov od pôrodu. Odsledujte si to.