• Krvácanie v sestonedeli

    , Autor: Tama244

    Dobrý deň, som 5 týždňov po druhej sekcii. Špinenie prestalo úplne asi na 2-3 dni po mesiaci od sekcie. Asi tak dva týždne po sekcii som už bola bez bolesti. Dva dni dozadu som však začala krvácať tmavo červenou/jasno červenou krvou (ako kedy). Súčasne ma opäť začala bolieť a štípať vnútorná rana a začala som mať také slabšie menštruačné bolesti. Môže ísť už o menštruáciu? Resp je takéto znovu krvácanie ok? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, teoreticky sa môže jednať aj o menštruáciu. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte zdravotnícke zariadenie, kde bol cisársky rez realizovaný.