• Otvorenie rany

    , Autor: Ivs

    Dobrý deň, pred 8 dňami som rodila, prirodzene s nastrihom. Dnes som si všimla ze sa mi rana na kúsku, asi 1cm otvorila a ide z nej hnis. Stehy tam ale sú. Bolesti neustupuju od pôrodu, ale do teraz to vyzerali ze sa to hojí. Po každej potrebe sprchujem, dezinfikujem betadinom. Čo robiť?

    Dobrý deň, odporúčam navštíviť zdravotnícke zariadenie, kde ste rodili, nakoľko počas šestonedelia (8. týždňov po pôrode) ste v ich starostlivosti pri ťažkostiach alebo komplikáciách súvisiacich s pôrodom.