• Krcok - kratka otazka surne prosim

    , Autor: Martina Š

    Dobry den, pan doktor, prosim ak by ste mi vedeli poradit, meraju mi krcok ( momentalne som 26tt a 4 dni) mala som hranicne hodnoty merane po 2 tyzdnoch: 34mm, 36,4mm, 33mm. Mame rodinnu oslavu 90.dka v rodine a musela by som cestovat 2h. Beriem pravidelne 2magnezia rano a vecer, necitim tvrdnutie ani nejake bolesti. Myslite ze je to risk a nemam ist? V aute viem byt v polohe lezmo, budem mat vankusik, prestavky 3-4 a magnezia v sebe. Este mam v knizke dalsie hodnoty c:1,5cm, b:0, k:0 (to sa nemeni). Dakujem velmi!

    Dobrý deň, ak nemáte nariadený kľudový režim a cítite sa na to, môžete ísť. Najvhodnejšie je sa však pýtať Vášho obvodného gynekológa, ktorý najlepšie pozná všetky výsledky aj informácie a najobjektívnejšie sa Vám vie vyjadriť.