• Krvácanie po šestonedelie

    , Autor: Niccole_9

    Dobrý deň prajem.
    Mam taky problém, skončilo mi sestonedelie a hneď potom som dostala menzes. Trval asi 7 dní a bolo to viac menej silné krvácanie ale bez bolesti. Potom bolo pár dní všetko v pohode, dnes som na wc objavila ako keby hrču pri pošve, mala by to byt taka mala gulicka po prirodzenom pôrode kde ma zasivali a zdá sa mi ze sa mi zväčšila a z nej krvacam. Je to v poriadku? Ďakujem

    Dobrý deň, takto bez videnia nálezu sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Je potrebné gynekologické vyšetrenie. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa.