• Zle sa hojaca rana po nástrihu hrádze

    , Autor: Ľudka12

    Dobrý deň,
    som 3 a pol týždňa po prirodzenom pôrode, bol vykonaný aj nástrih.Všimla som si, že tam mám opuchnuté, začervenané miesto a vyteká z neho hnis, pár dní skúšam používať Rosalgin výplach a Cicatridinu sprej, je možné, že to takouto liečbou prejde alebo bude potrebné užívať antibiotiká? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, bez videnia nálezu sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Vhodnejším sprejom by bol asi DermoChlorophyl. Vaginálne výplachy si nerealizujte. Odporúčam navštíviť zdravotnícke zariadenie, kde ste rodili, kde na základe vyšetrenia určia ďalší postup.