• Cisársky rez

    , Autor: Simonasimpsons

    Dobrý deň, mám 7 týždňov po cisárskom reze, chcela by som sa opýtať či už je možné dať si horúci kúpeľ? A mám ešte jednu otázku ohľadom sexu, kvôli rizikovemu tehotenstvu sme s manželom nemohli mať sex a teraz je to veľmi bolestivé a netvorí sa mi žiadny výtok. Môžem použiť lubrigačný gel alebo áko tento problém riešiť? Ďakujem

    Dobrý deň, áno, môžete si urobiť kúpeľ v horúcej vode, môžete tiež používať lubrikačný gél. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.