• Cvicenie s aniballom

    , Autor: purpurka

    Dobry den, som v 35+4 tt, hrdlo 2 cm, vonk. branka pre prst v celom rozsahu, VB hmatny, PV stoji, hlavicka plodu volne nalieha. Je to druhe dieta, pri prvom som bola na 1 cm otvorena 3 tyzdne pred porodom. Chcem sa spytat, ci v takomto pripade mozem cvicit s aniballom. Dakujem pekne za odpoved.

    Dobrý deň, vo všeobecnosti sa s Aniballom odporúča začať cvičiť až po ukončení 36. týždňa tehotenstva.