• VBA2C

    , Autor: miselka123

    Dobrý deň prajem! Ja by som sa chcela opýtať následovnu otázku:Mala som 2 akútne sekcie,1.-3/2014,predčasný pôrod v 35tt odtok plodovej vody a syn sa otočil v bolestiach kp,2.-11/2018,pokus o vbac,žiaľ neúspešny,z dôvodu nepostupujúceho pôrodu po odtečení vody (18hodín)a klesanie oziev. Mojou otázkou je,či odstupom času je možné niekde na Slovensku ešte skúsiť rodiť spontánne po 2akútnych sekciach? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, osobne si myslím, že Vám to nikde nebude umožnené, ale vyjadriť sa Vám viem a môžem iba za našu kliniku. U pacientky po 2 cisárskych rezoch je indikované ukončenie tehotenstva cisárskym rezom.