• Streptokok

    , Autor: Nika258

    Dobrý deň, pri vyšetrení na prítomnosť stretokoka v 36. týždni mi zistili pozitívny výsledok.
    Boli mi predpísané antibiotiká plus mi vraj bude pichnuté antibiotikum do žily priamo pri pôrode.
    Som však alergická na antibiotikum augmentín. Môže to nejako skomplikovať podanie lieku pri pôrode?
    Ďakujem Vám pekne za odpoveď.

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, v prípade alergie na Amoxicilín sa budú podávať antibiotiká iného druhu.