• Hnedý výtok

    , Autor: AnitaK

    Dobrý deň
    Dnes ráno som si všimla že mám hnedý výtok. Som 39.tt nemám okrem toho žiadne ťažkosti. Avšak som mala pozitívny test streptococca neviem či môžem počkať do pondelka - vtedy mám poradňu alebo ísť hneď teraz na pohotovosť. Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, predpokladám, že sa u Vás postupne uvoľňuje hlienová zátka. Nemusíte sa obávať. Ak sa nejedná o krvácanie, odsledujte si to. Podľa mňa stačí realizovať tehotenskú poradňu dľa plánu. Samozrejme, ak sa Vám niečo nezdá, navštívte zdravotnícke zariadenie, kde plánujete rodiť, skôr.