• Hojenie hradze po porode

    , Autor: Mia3020

    Dobrý deň pán doktor,
    chcela by som sa opýtať na hojenie hradze po pôrode, rodila som 30.10.2020 a stále pociťujem pálenie pri močení. Nepoužívam teraz ani gél na intímnu hygienu, pretože to dosť štípe. Môj spádový gynekológ mi pri prehliadke po 600nedeli povedal, že sa hrádza pomalšie hojí, preto tie pálivé pocity, ale nepovedal mi, či si mám kúpiť niečo na rýchlejšie hojenie. Existuje taký prípravok? alebo len musím počkať, kým sa mi hradza zhojí prirodzene? Po pôrode mi pani doktorka odporučila Dermochlorofyl...mám ho používať opätovne?
    Ďakujem vopred za odpoveď

    Dobrý deň, áno, DermoChlorophyl si môžete aplikovať. Čo sa týka hojenia, neviem sa bez videnia nálezu k tomu vyjadriť.