• Nadvaha a epidural

    , Autor: kvietok123

    Dobry den, mam 106 kg a 165 cm a som v 29. tyzdni a asi do porodu este mozem pribrat a chcem sa opytat ci to je pravda ze sa epiduralka nemoze podat obeznym zenam a preco? Nemam ziadne zdravotne problemy. Srdce mam v poriadku a ani s tlakom nemam problemy. Cukrovku nemam. Obcas mi len nohy opuchaju ale nic hrozne.
    Dakujem za odpoved

    Dobrý deň, podávanie epidurálnej analgézie je v kompetencii anesteziológa, ktorý musí posúdiť vhodnosť aplikácie epidurálnej analgézie.