• Spadnutý močový mechúr

    , Autor: petra92

    Dobrý deň mám otázočku po prvom pôrode mám spadnutý močový mechur. Druhý pôrod som mala akútnu sekciu a teraz som požiadala o sekciu zo sterilizaciou ktorú mi odmietli urobiť popri sekcii ok a teraz otázka môžem rodiť spontane cez spadnutý močový mechúr mám ho úplne dole spadnutý ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, keďže nepoznám bližšie okolnosti, nevidel som nález, je veľmi tažké sa takto objektívne bližšie vyjadriť. Rodiť sekciou ale môžete. Tým, že ste už po jednom cisárskom reze, môžete si vybrať spôsob pôrodu.