• Menstruacia a nalady

    , Autor: Michaella11

    Dobry den, chcem sa opytat ci je mozne ze pocas dojcenia aj menstruacie som pri 3 menstruacii od porodu mohla z hormonov dostat uplny vykyv nalady depku ustrachany pocit, menej chuti do jedla nervozita.. som 4 mesiace od porodu dovtedy vsetko ok. len ma to trocha znepokojilo a vystresovalo. Po 6nedeli som dostala 2 vyvolavacky kvoli krvnej zrazeninke na vycistenie tak som krvacala 8 tyzdnov odvtedy kazdych 24 dni mesntruacia. Dakujem prkne za odpoved

    Dobrý deň, hormóny môžu narobiť šarapatu aj v tomto období. Odsledujte si to, skúste sa upokojiť. Ak je všetko v poriadku, nemáte mať z čoho také pocity. Pri pretrvávaní ťažkostí odporúčam nehambiť sa a vyhľadať psychológa, prípadne psychiatra.