• Kúpeľ po pôrode a nástrihu

    , Autor: zizzi

    Dobrý deň, pán doktor. Som už tesne po šestonedelí, ešte som neabsolvovala kontrolu u svojho obv. gynekológa, idem budúci týždeň, preto sa chcem informovať, kedy sa môžem už kúpať. Doteraz som sa len sprchovala. Nekrvácam už viac ako týždeň, ale pri pôrode som mala spomínaný nástrih. Ďakujem vopred za odpoveď. Prajem pekný deň.

    Dobrý deň, oblasť by už mala byť zhojená, kúpanie by už nemalo robiť problém.