• Hemoroid a Aniball

    , Autor: zizzi

    Dobrý deň, pán doktor, chcem sa opýtať, či smiem pokračovať v cvičení s Aniballom, keď sa mi dnes objavil znova hemoroid (naposledy bol cca v 24.tt.,ale stiahol sa po Cyclo3Forte), momentálne som 37.+4.tt. Najbližšia poradňa u vás v nemocnici bude v stredu, neviem, či dovtedy cvičiť, alebo nie. Ďakujem za usmernenie a radu. Pekný večer.

    Dobrý deň, nevidel som nález, ale keď hemoroid nie je veľký a nemáte žiadne ťažkosti, cvičiť s Aniballom môžete, samozrejme opatrne.