• Cistenie

    , Autor: ladvinka

    Pan doktor, som tyzden po porode a chcem sa spytat ci je v poriadku ked mi tam z dola trci taky kusok zrazeniny, vyzera to ako maso. Ci sa to este cisti po porode. Dakujem za odpoved ☺

    Dobrý deň, na základe Vášho opisu je veľmi ťažké sa vyjadriť. Nepoznám okolnosti pôrodu ani pôrodných poranení. Ste šestonedielka, maternica sa ešte čistí. Prítomnosť krvných zrazenín v pošve alebo v pošvovom vchode je normálna. Neviem či sa jedná o "útvar" ktorý po umytí už nebude prítomný, alebo o útvar trčiaci z pôrodného poranenia. Pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo ťažkostiach navštívte zdravotnícke zariadenie, kde ste rodili alebo Vášho obvodného gynekológa.