• Dlhe krvacanie

    , Autor:

    Dobrý deň. Som uz 9 týždnov po pôrode a stále slabo krvácam. Niekedy to prestalo na 1-2dni ale potom sa to opäť opakovalo... Krv je niekedy tmava inokedy svetlá ozaj už neviem čo robiť... Žijem v zahraničí no jediné čo mi doktor povedal bolo že mám len čakať.. Maličkú len kojím a užívam antikoncepciu Cerazette Desogestrel.. Za odpoveď vopred ďakujem

    Dobrý deň, nie je mi jasné, od kedy užívate hormonálnu antikoncepciu. Šestonedielské krvácanie (špinenie) by malo skončiť do 8 týždňov od pôrodu. Užívaná hormonálna antikoncepcia to však môže meniť. Navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe získaných informácií určí ďalší postup.