• Úzka panva

    , Autor: Katka777

    Dobrý deň chcela by som sa Vás opýtať čo znamená hranične zúžena panva. Žiadne čísla nemám napisane len toto.. Dá sa rodiť tak normálne alebo nie? Ďakujem

    Dobrý deň, úzka panva a teda aj pôrodné cesty je niekedy indikáciou k cisárskemu rezu. Závisí však od viacerých okolností, hranične zúžená panva ešte o ničom nehovorí. Do pôrodu sa môže ísť s tým, že budete rodiť spontánne a v prípade, že pôrod nebude postupovať sa urobí cisársky rez.