• Dobrý deň

    , Autor: jana-8

    Dobrý deň ,chcela by som sa informovať bola som 4.7.208na konzultáciu pri primátori ako budem rodiť. Naplánoval mi sekciu ná 17.7.2018. Ale ešte medzitym som mala prísť do poradne 11.7.2018 bola som a doktor mi povedal že mám prísť do ďalšej poradne 18.7.2018 . Lenže nevidel všetky papiere . Kôli sekcii som prestala brat antibiotiká rovamicine a neviem teraz či ich mám opäť nasadiť alebo nie. Volala som primárovi ale nezdvíha . Som ťažko anemicka a mám akútnu toxoplazmozu od začiatku tehotenstva. Mám predpísané antibiotiká ale kôli sekcii som ich prestala užívať . Viete mi poradiť ? Lebo pán doktor čo som bola v poradni videl iba správu o naplánovanú sekcie nevidel správu o akútnej toxoplazmoze a o ťažkej anemii.

    Dobrý deň, pri poslednej návšteve ste mali informovať službukonajúceho lekára na ambulancii o nových skutočnostiach, o ktorých nevedel. Ak už máte zindikovanú sekciu a naplánovaný termín, riaďte sa ním. Riaďte sa pokynmi lekára, v tomto prípade primára, ktorý Vám sekciu zindikoval, určite Vám primár vysvetlil postup. Ak nie je lekár informovaný o všetkých skutočnostiach, ovplyvní to celkový jeho záver ako aj postup. Pri akýchkoľvek nejasnostiach navštívte zdravotnícke zariadenie, kde máte pôrod naplánovaný.