• krvacanie po šestonedelí

    , Autor: odbornik6

    dobrý deň,chcela by som sa opýtať na krvácanie po porode,som 8týždnov po druhom porode,šestonedelie bolo normálne,ale ked sa mi skončilo na 5den som začala opät krvacat,myslela som že je to menzes,to trvalo 5 dni a teraz opäť na 5 den mam slaby výtok ružovej farby a vobec neviem čo to je,u lekara som ešte na kontrole nebola,pretože som čakala kym mi skončí to prve krvacanie a teraz ma lekar dovolenku,neviem čo to može byť,občas ma aj pobolieva brucho ako pri menzese a ešte k tomu aj plne kojim,skoro kazde dve hodiny.
    Dakujem vopred za odpoved

    Dobrý deň,
    kým sa menses po šestonedelí nastaví a ustáli, môže spočiazku dochádzať k výkyvom, napr. špineniu.
    Zatiaľ by som vyčkala, ak sa nejedná o silné krvácanie, kt. by neustávalo, počkajte a následne navštívte vašu lekárku na kontrolu po šestonedelí, ona vám skontroluje i sliznicu maternice UZV a budete múdrejšia.
    S pozdravom