• Pôrod po sekcii

    , Autor: any

    Dobrý deň,
    V júli budú 3.roky,čo som po akútnej sekciiv 34tt,zatiaľ si mám preventívne urobiť predoperačné,ale ak bude všetko v poriadku,budem rodiť prirodzene,je pravda,že keď už bola sekcia pôrod sa nemôže vyvolávať?Ak budem prenášať hrozí mi opäť sekcia alebo ako to je?ďakujem :-)

    Dobrý deň,
    všetko to závisí od odhadu hmotnosti plodu, merania hrúbky jazvy po SC v maternici a akútnosti stavu.Myslím si, že vybavené papiere by ste mohla mať vybavené a uvidí sa podľa situácie.Zatiaľ sa môžte chystať na obe varianty, myslím si, že sa to doriši podľa aktuálneho stavu týždňa gravidity.
    S pozdravom