• jednorazove krvacanie po sekcii

    , Autor: jankamal

    Dobry den,
    som takmer 4 mesiace po sekcii. Na kontrole po sestonedeli bolo vsetko v poriadku aj cistenie pocas sestonedelia bolo v norme, ziadne silne krvacanie, len take spinenie. No pred par dnami som mala jednorazove krvacanie, ked na toaletnom papieri som mala taku tmavocervenu akoby menzesovu krv, nie ciru, myslela som ze sa mi rozbieha prva menstruacia. No krvacanie nepokracovalo. Co to mohlo byt? Nemohla mi zakrvacat vnutorna rana? Mam navstivit lekara? Teraz nekrvacam, ani ma rana neboli. Mohlo to byt z pretazenia ked dviham vanicku z kocika s babatkom a napajam na konstrukciu od kocika?

    Dobrý deň,
    myslím, že sa vôbec nemusíte obávať, takéto jednorázové nie silné zakrvácanie je bežné, obzvlášť ak ešte dojčíte. Telo sa stále dostáva do normálu, ale samozrejme nie je dobré ho preťažovať, nedvíhať ťažké veci a je ideálne ak sa šetríte trošku.