• ....

    , Autor: ivuska2463

    ešte sa chcem opýtať, keď som po pôrode a 18.7. 2013 bolo 6 týždňov po pôrode, ako sa potom počíta ovulácia a kedy približne by som mala dostať menštruáciu?táto otázka nadväzuje na predošlú, neviem či by som mohla byť tehotná a v akom čase, naposledy sme mali nechránený pohlavný styk 28.7.2013....ďakujem, skúste mi približne spočítať kedy mám rátať plodné dni?

    Dobrý deň,
    nedá sa to určiť pretože nevieme kedy ste mali poslednú menštruáciu resp. ak menštruácia ani nebola plodné dni môžu byť kedykoľvek.