• Poloha KP

    , Autor: psychee

    Dobrý deň,
    chcela by som sa spýtať, som v 38tt a bábätko je otočené KP. Je možnosť, že sa ešte otočí, alebo mám rijať rady doktorov a ísť na cisársky rez.
    Veľmi pekne ďakujem.

    Dobrý deň,
    pravdepodobnosť, že sa dieťatko ešte otočí je veľmi malá ale vylúčiť sa to samozrejme nedá. Je však možné počkať ešte pár dní a rozhodnúť sa až v čase termínu pôrodu.