• sekcia

    , Autor: steva

    Dobry den chcem sa opytať ako sa štandartne rieši situacia ka ma pacientka plan. sekciu a medzi tym ochorie teda čo v mojom pripade som nachladena a nezaberie spinal ako potom uspavaju pacientku lebo vždy je tam to riziko že nemusi každemu zabrať. a ake hrozi riziko ak je pacientak uspata a je chora.

    Dobrý deň,
    ešte máte na uzdravenie pomerne veľa času, nebojte. Nezlepšuje sa to? Je potom na zvážení nasadenie antibiotickej terapie. Ak nezaberie spinál, čo je veľmi zriedkave (!!!) tak sa pacientka uspáva, ak je pacientka nachladnuta sekcia sa buď o pár dní odloží alebo sa pacietka pri uspávaní intubuje.